Dobročinné ponožky z recyklované vlny

Kód: 100099
Skladem

100% recyklované ponožky z darované vlny, vytvořené našimi báječnými dárci a dobrovolníky.

Jak to funguje? Máte doma starý svetr, šálu nebo nevyužitou vlnu? Všechno umíme zpracovat a darovat věcem nový smysl.

V Bona Fide přijímáme materiál od našich dárců, který si pravidelně vyzvedávají naše spřízněné duše. Poté nám přinesou barevné, pestré, jedinečné a originální ponožky. Každý kus je neopakovatelný, každý kus byl upleten s radostí a láskou s cílem podpořit činnost Hospice sv. Štěpána.

Výrobek nepodléhá DPH, takže 100% z této částky putuje na podporu Hospice sv. Štěpána.

Do poznámky uveďte požadovanou velikost (nabízíme v rozmezí 35 až 42) a nechte se překvapit osobitým designem!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.