Srdce barevné z mýdlového kamene

Kód: 440016
190 Kč
Skladem

Mýdlový kámen - tzv. mastek a srdce z něj ručně opracované, vyřezané a vymalované. Vhodné jako laskavý dárek i jako relaxační těžítko či masážní předmět -  tento minerál má mj. totiž jedinečnou vlastnost akumulovat teplo. Rozměry 5x5cm.

Ruční práce z Keni, dovozcem je litoměřická neziskovka Shine Bean o.p.s

Mastek je nejměkčí nerost, výrobky se opracovávají nožem a vodou, posléze vyhlazují a brousí pískem a brusným papírem. Ne nadarmo se mastek nazývá také „zázračný kámen“. Vzhledem k vysokému obsahu magnezitu, minerálu, který obsahuje kov, je ještě více žáruvzdorný než litina a dokáže akumulovat ještě více tepla. Drobné krystaly magnezitu se také starají o specifický lesk kamene.  Mastek nevede elektrický proud, působí antistaticky a odolává téměř všem zásadám a kyselinám. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ShineBean o.p.s. je česká nezisková organizace působící v oblasti mezinárodní humanitární a rozvojové spolupráce, globálního rozvojového vzdělávání a osvěty.  Projekty realizují v Keni a v Čechách.

ShineBean působí v České republice, kde se věnují převážně tématům rozvojového vzdělávání na školách a tématu globální odpovědnosti v českých městech, obcích a MAS. Od roku 2006 působí v africké Keni, kde v rámci realizace řady projektů podporují ekonomickou soběstačnost místních obyvatel a ve spolupráci s místními školami působí v oblasti vzdělávání dětí. Jejich snahou je podpora inovativních metod podnikání a zemědělství, podpora pěstování tradičních afrických plodin, podpora respektu k vlastní kultuře a potírání předsudků a stereotypů.

Více na https://shinebean.org

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení