Tričko výroční "Nejdůležitější věci v životě nejsou věci"

Kód: 10350/XL 10350/XXL 10350/L Zvolte variantu
Tip
Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Varianta

Kvalitní dámské bavlněné tričko růžové barvy s projmutými boky. Nabízíme v různých velikostech. Tričko vytvořené k příležitosti 20 let Hospice sv. Štěpána.
V současné chvíli nabízíme vel. S,M, XL a 2XL. Velikost trička uveďte do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slavíme 20. výročí
2. 2. 2001 byl hospic slavnostně otevřen

Za 20 let jsme se postarali o více jak 5000 pacientů v závěru života.
Z toho 4637 pacientů využilo lůžkový hospic a 406 pacientů domácí hospic, který provozujeme od ledna r. 2014.

Jsme vděční za každého, kdo jakkoliv hospic za uplynulých 20. let hospic podpořil - jakákoliv drobnost, služba, podpora a povzbuzení jsou důležité pro to, aby hospic zůstal hospicem a mohl se ve své službě nemocným zaměřit na důležité a podstatné věci, které jsou ukryty hluboko v nitru člověka, a které každý potřebuje k tomu, aby mohl v jakékoliv fázi svého života, a tím spíš v té závěrečné, prožívat sílu a opravdovost svého lidství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlastní výrobky
Vel.: 2XL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.