O nás

Náš dobročinný obchod pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích sdružuje originální výrobky tvůrců z regionu a výtvarná díla od jednotlivců, chráněných dílen a neziskových organizací celé ČR. Podporujeme fair trade a tradiční česká řemesla, přijímáme darované zboží pro benefiční prodej a nabízíme širokou paletu knih s paliativní tématikou, jak odborných, tak i z pohledu beletrie.

Proč provozujeme obchod?

Je to místo, kde mohou lidé pomáhat svým nákupem, darováním věcí anebo darováním svého času. Obchůdky, jako je ten náš, fungují po celém světě a jsou známé pod názvem charity shops. Ve vyspělém světě, kde je charita nedílnou součástí života, pomáhají dobročinné obchody nejen finančními prostředky, ale také svou osvětou.

Jeden daruje - druhý nakupuje - každý pomáhá.

Nabízíme vlastní výrobky, zboží ale také přijímáme formou daru a nakupujeme od spolehlivých dodavatelů. Společným jmenovatelem je kvalita a příběh za každou položkou, kterou u nás nakoupíte.

Dobrovolníci

Jsou nepostradatelnou součástí a výraznou pomocí. Zajišťují provoz obchodu a podílí se na propagaci.

Více informací o nás najdete na www.hospiclitomerice.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.