O nás

Náš dobročinný obchod pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích sdružuje originální výrobky tvůrců z regionu a výtvarná díla od jednotlivců, chráněných dílen a neziskových organizací celé ČR. Podporujeme fair trade a tradiční česká řemesla, přijímáme darované zboží pro benefiční prodej a nabízíme širokou paletu knih s paliativní tématikou, jak odborných, tak i z pohledu beletrie.

Proč provozujeme obchod?

Je to místo, kde mohou lidé pomáhat svým nákupem, darováním věcí anebo darováním svého času. Obchůdky, jako je ten náš, fungují po celém světě a jsou známé pod názvem charity shops. Ve vyspělém světě, kde je charita nedílnou součástí života, pomáhají dobročinné obchody nejen finančními prostředky, ale také svou osvětou.

Jeden daruje - druhý nakupuje - každý pomáhá.

Nabízíme vlastní výrobky, zboží ale také přijímáme formou daru a nakupujeme od spolehlivých dodavatelů. Společným jmenovatelem je kvalita a příběh za každou položkou, kterou u nás nakoupíte.

Dobrovolníci

Jsou nepostradatelnou součástí a výraznou pomocí. Zajišťují provoz obchodu a podílí se na propagaci.

Více informací o nás najdete na www.hospiclitomerice.cz